Tourweaver Standart

Sanal Tur Oluşturma Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 199.95$
  • Boyut 98.5 MB
  • Version 7.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Easypano Holdings Inc.
Tourweaver Standart programı sayesinde zengin Flash özelliklerine sahip olan profesyonel sanal turları Windows bilgisayarınızı kullanarak oluşturabilirsiniz.
Tourweaver Standart programı sayesinde zengin Flash özelliklerine sahip olan profesyonel sanal turları Windows bilgisayarınızı kullanarak oluşturabilirsiniz.

Dijital fotoğraf makineniz ile çekmiş olduğunuz yada bilgisayarınızda bulunan panoramik resimler ile sabit resimleri kullanarak Tourweaver Standart programı sayesinde kolay bir şekilde sanal turlar oluşturabilirsiniz. Programda bulunan haritalar ve zemin planları kullanarak oluşturduğunuz sanal turları daha etkileyici bir hale getirebilirsiniz. Program ile sanal tur sunumlarınıza ait detaylı görüntüleri meydana çıkarabilir, açılır pencereler ile tur hakkında bilgiler verebilir, sunum üzerinde kullanacağınız butonlara çeşitli fonksiyonlar ekleyebilirsiniz. 

Bütün bunlara ek olarak sanal tur sunumlarınıza metin alanları ekleyebilir, küçük resimler ile galeriler oluşturabilir, programda bulunan sanal tur şablonlarını kullanarak kişiselleştirilebilir tur sunumları oluşturabilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz sanal tur sunumlarını SceneViewer özelliğini kullanarak tam ekran görüntüleyebilirsiniz. 

Flash oynatıcı tabanlı bu yazılım sayesinde oluşturduğunuz sanal tur sunumlarını Html formatında kayıt ederek web sayfalarınızda ya da video formatında kayıt ederek CD' ye yazdırabilir ve müşterilerinize gönderebilirsiniz.
Daha Fazla Göster
Tourweaver Standart indir